„Jeździć, obserwować” – nowy program w TVN Turbo już 30 kwietnia!

Jeździć, obserwować - seria 1
Jeździć, obserwować - seria 1
W tym programie pokażemy, jak wygląda porządnie wykonana warsztatowa robota. Poznamy fachowców, którzy dobrze wiedzą, kiedy i jak naprawiać, a kiedy mówią… „Jeździć, obserwować”. Premierowe odcinki w każdą niedzielę, począwszy od 30 kwietnia, o 14:30 na antenie TVN Turbo!

W Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W programie „Jeździć, obserwować” zajrzymy z kamerami do trzech z nich. Przedstawimy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją - dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci.

Nasi mechanicy pokażą nie tylko jak naprawiają usterki, ale także dadzą wskazówki, jak im zapobiegać. Pierwszy z zakładów to prowadzony przez Darka Hillford Garage – duży warsztat blacharsko-lakierniczy restaurujący klasyki. Na widok aut, którym klienci chcą przywrócić życie, większość blacharzy ucieka w popłochu. Tymczasem Darek oczyma wyobraźni widzi kolejne lśniące samochody.

Odwiedzimy też M&M Cars z Poręby, prowadzony przez specjalizujących się przede wszystkim w BMW Łukasza i Grześka. Regularnie będziemy też zaglądać do EKG spod Poznania, którym kierują Krzysiek i Kuba. Chłopaki są wspólnikami, ale charaktery mają zupełnie inne. Tu mechanicy pracują przede wszystkim z autami premium, ze szczególnym naciskiem na Audi.

Jeździć, obserwować - seria 1
Jeździć, obserwować - seria 1
Jeździć, obserwować - seria 1
Jeździć, obserwować - seria 1

Kiedy ci mechanicy biorą auto na warsztat, można spać spokojnie. Po nich nie trzeba niczego poprawiać. Zobacz jak wygląda praca na pełnych obrotach.

Nowy program, „Jeździć, obserwować”, od niedzieli 30 kwietnia o 14:30 w TVN Turbo!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?