Jesień w TVN Turbo: oto pierwsze premiery!

Zakup kontrolowany - seria 36, odcinek 1
Zakup kontrolowany - seria 36, odcinek 1
Nadszedł czas pierwszych premier sezonu jesiennego. Przekonajcie się, jakie nowości przygotowaliśmy dla was już na najbliższy weekend!

Jak co roku, początek września oznacza pojawienie się w ramówce nowych odcinków programów, które widzowie TVN Turbo znają i cenią od lat. Nie odkryjemy wszystkich kart od razu, ale pierwsze nowości będziecie mogli obejrzeć już w niedzielę 3 września.

Oto, co dla was przygotowaliśmy!

Zakup kontrolowany - seria 36, odcinek 1
Zakup kontrolowany - seria 36, odcinek 1

Trudno wyobrazić sobie ramówkę TVN Turbo bez "Zakupu kontrolowanego". Program, którego gospodarzem już od kilkunastu lat (!) jest Adam Kornacki oczywiście wraca z nowymi odcinkami w kolejnej, 36. serii. Premierowy odcinek zapewne wywoła żywe dyskusje w naszych mediach społecznościowych. Jego bohaterem będzie dwudziestoletni Janek - student, który chce kupić samochód o sportowym charakterze (najlepiej z napędem na tylną oś). Jego budżet na realizację tego celu wynosi 85 tysięcy złotych, więc w odcinku z pewnością nie zabraknie ciekawych propozycji.

PREMIERA: niedziela 3 września o 10:45

Wojny samochodowe - seria 16, odcinek 5
Wojny samochodowe - seria 16, odcinek 5

Jesienią na naszej antenie pojawią się też nowe odcinki "Wojen samochodowych" - programu, który niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Paweł Miszta i Przemek Szafrański już po raz szesnasty będą mieli okazję sprawdzić w praktyce swoje handlarskie umiejętności. W premierowym odcinku obaj będą mieli do wykorzystania budżet w wysokości 11,5 tysiąca złotych. Wykorzystają go w podobny sposób - na niewielkie, miejskie auta.

PREMIERA: niedziela 3 września o 11:45

Zawodowi handlarze - seria 14, odcinek 1
Zawodowi handlarze - seria 14, odcinek 1

W samochodowym chaosie jak zawsze pomogą odnaleźć się bohaterowie "Zawodowych Handlarzy". W programie znajdą się prawdziwe historie ukazujące z bliska pracę firm handlujących samochodami. W premierowym odcinku czternastej serii odwiedzimy Roberta i "Wąskiego" ze Stradale Classics i sprawdzimy, po raz drugi zakochają się w Mercedesie klasy S, którego kiedyś sprzedali jednemu ze swoich klientów. Odwiedzimy też Jacka spod Garwolina - on z kolei przeprowadzi w terenie testy auta przeprawowego, które tym razem będzie chciał kupić na własny użytek. Nie zabraknie też wizyty w łódzkim komisie, gdzie dojdzie do transakcji z udziałem Seata Ateki.

PREMIERA: niedziela 3 września o 13:45

Mobilni mechanicy - seria 6, odcinek 1
Mobilni mechanicy - seria 6, odcinek 1

"Mobilni mechanicy" naprawiają pojazdy w terenie, czasami w najgorszych warunkach pogodowych – w deszczu, śniegu, niekiedy w środku lasu czy na przystanku autobusowym. Nie zawsze wszystko idzie po ich myśli, jednak zawsze potrafią wybrnąć z opresji. Widzowie będą mieli okazję się o tym przekonać, oglądając DWA premierowe odcinki tego programu. W pierwszym z nich m.in. przyjrzymy się z bliska naprawie pięćdziesięcioletniego Datsuna 1500, a w kolejnym będziemy świadkami zmagań z uszkodzonym Polonezem Caro.

PREMIERA: niedziela 3 września o 14:30

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA TVN TURBO!

podziel się:

Pozostałe wiadomości