Gala MMA Strife 4 już w tę sobotę w TVN Turbo!

Już w najbliższą sobotę 7 października na naszej antenie zagoszczą sporty walki. Tego dnia o 20:00 rozpoczniemy relację z gali MMA Strife 4, która odbędzie się w G2A Arenie w Rzeszowie.

To kolejny raz, kiedy za pośrednictwem TVN Turbo będzie można obejrzeć emocjonujące zmagania zawodników MMA.

Już teraz wiemy, że walka wieczoru będzie jednym z najbardziej oczekiwanych starć wagi średniej w Polsce. Bartosz Fabiński, były zawodnik UFC, stanie naprzeciwko Kacpra Karskiego, który w swojej ostatniej walce imponująco pokonał faworyzowanego Piotra Strusa. To starcie zapowiada się na prawdziwe widowisko, które nie można przegapić!

W co-main event zobaczymy kolejny emocjonujący pojedynek. Bartłomiej Kopera, jeden z najbardziej efektownie walczących grapplerów w Polsce, spotka się w klatce z Gruzinem Akushwilim. Kopera jest dobrze znany fanom gali STRIFE i zawsze dostarcza niezwykłych emocji. Jego przeciwnik to zawodnik z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami. Walka z pewnością będzie pełna dynamiki i nieprzewidywalnych akcji.

Dzień przed głównym wydarzeniem zawodnicy pojawią się na oficjalnej ceremonii ważenia, którą będziecie mogli obejrzeć na żywo na naszym kanale na YouTube. Zaczynamy w piątek 6 października o 18:00!

Relacja NA ŻYWO ze Strife 4 rozpocznie się w sobotę 7 października o 18:30 na naszym kanale na YouTube.

Półtorej godziny później, czyli o 20:00, zapraszamy na transmisję na antenie TVN Turbo!

podziel się:

Pozostałe wiadomości