Automaniak. Sportowe SUV-y – Maserati Grecale, Alfa Romeo Stelvio Competizione i Cupra Ateca VZ

AM_S28E01_FACEBOOK
Już w niedzielę 3 marca o 10:00 na antenie TVN Turbo zadebiutuje 28. seria "Automaniaka"! W premierowym odcinku Patryk Mikiciuk, Adam Kornacki oraz Miko Marczyk przekonają się, co potrafią SUV-y określane przez producentów jako sportowe.

Automaniak. Jakie samochody w pierwszym odcinku?

Nasi prowadzący poddadzą trzy samochody serii testów i sprawdzianów - będą to Maserati Grecale GT, Alfa Romeo Stelvio Competizione oraz Cupra Ateca VZ. Przekonamy się, który z nich jest najszybszy na prostej, który najlepiej hamuje, a który najlepiej sobie radzi na szutrze. Nie zabraknie też nietypowej próby - pościgamy się z dziewięciolatkiem za kierownicą rajdowej Toyoty GR Yaris. 

Automaniak - seria 28. Prowadzący

Ekipa prowadzących, która tym razem będzie składać się z doskonale znanych widzom Adama Kornackiego i Patryka Mikiciuka ponownie gruntownie sprawdzi wiele ciekawych pojazdów. W premierowym odcinku 28. serii tego programu do wspomnianego duetu dołączy jeden z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce, czyli Miko Marczyk.

Automaniak - seria 28, odcinek 1
Automaniak - seria 28, odcinek 1
vlcsnap-2024-03-01-13h25m17s950
vlcsnap-2024-03-01-13h25m29s970
vlcsnap-2024-03-01-13h25m40s351
+11
Zobacz galerię

Automaniak - seria 28. Kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki "Automaniaka" będą pojawiać się w niedziele (począwszy od 3 marca) o 10:00. Powtórki obejrzycie w poniedziałki o 22:20 i w środy o 21:00.

Automaniak - seria 28. O programie

W programie pojawią się samochody, które nie zostały stworzone jedynie w oparciu o odpowiednią kalkulację budżetu, ale także po to, by dostarczyć swoim użytkownikom wielu ekscytujących emocji. Niestandardowe testy, rzetelne oceny, mnóstwo ciekawostek i fachowych porad - tego wszystkiego nie zabraknie w dwudziestej ósmej serii “Automaniaka”! 

W każdym z odcinków nowej serii do duetu Adam - Patryk dołączy gość specjalny, który razem z naszymi prezenterami pomoże w przeprowadzeniu serii testów i prób aut z różnych segmentów. Wraz z kierowcą rajdowym Miko Marczykiem sprawdzimy, co potrafią SUV-y określane przez producentów jako sportowe. Popularny youtuber Kickster wspomoże nas przy okazji sprawdzianów nowej generacji terenówek, a wraz z Michem z M4K sprawdzimy możliwości mocnych elektryków. Sprawdzimy też, w jaki sposób najlepiej pokonać trasę z Warszawy do Berlina za kierownicą auta elektrycznego! 

Autor: Michał Miernik

podziel się:

Pozostałe wiadomości