61. Rajd Barbórka - rajdowe emocje ponownie w TVN Turbo! 

image_processing20231130-102359-a8c9br
61. Rajd Barbórka
Już po raz 61. najlepsi kierowcy rajdowi w naszym kraju będą świętować zakończenie sezonu w ramach kolejnej edycji kultowego Rajdu Barbórka. Sportowe emocje poczujecie we własnych domach dzięki relacjom TVN Turbo! 

Ogólnopolskie Kryterium Asów na Karowej to tradycyjne zwieńczenie rywalizacji w grudniowym, rajdowym klasyku. O statuetkę Pani Karowej powalczą najlepsze załogi w najszybszych samochodach, gwarantujące najwyższy poziom emocji i adrenaliny. To wszystko (i wiele więcej!) będziecie mogli zobaczyć na ekranach telewizorów oraz w relacjach NA ŻYWO na kanale YouTube TVN Turbo. 

O najwyższą jakość strony wizualnej i dźwiękowej zadba zespół składający się z ponad 150 osób. Widzowie na swoich telewizorach zobaczą obraz rejestrowany z ponad 20 kamer, wśród których znajdą się też te montowane we wnętrzach pojazdów. Poczynania kierowców będzie też śledził dron FPV, co powoli jeszcze bardziej wczuć się w klimat tej wyjątkowej imprezy. 

Studio oraz rozmowy z gośćmi (będą nimi m.in. Kajetan Kajetanowicz i Gosia Rdest) tradycyjnie poprowadzi Adam Kornacki. W strefie serwisowej wywiady będzie przeprowadzał Grzegorz Duda, a o pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu. 

Rywalizację kierowców skomentują Michał Kościuszko i Grzegorz Gac

61. Rajd Barbórka
61. Rajd Barbórka

Relację z 61. Rajdu Barbórka zaczynamy w piątek 1 grudnia na kanale YouTube TVN Turbo. O 18:20 pokażemy Start honorowy, czyli pierwszy oes, który odbędzie się na warszawskim Bemowie. 

W sobotę 2 grudnia przeniesiemy się na główną arenę rajdowych zmagań, czyli na ulicę Karową w Warszawie. O 17:05 (również na kanale YouTube TVN Turbo) pokażemy relację z Przejazdu Legend, którą skomentuje Krystian Plato. 

Relacja z Karowej NA ŻYWO na antenie TVN Turbo rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 18:15

podziel się:

Pozostałe wiadomości