Powrót do listy

Zakup kontrolowany

Zakup kontrolowany

Adam Kornacki i Juliusz Szalek znów wyruszają w miasto w poszukiwaniu najlepszych samochodów używanych na rynku. Wszystko po to, by spełnić marzenia widzów!

Adam Kornacki będzie podpowiadał swoim bohaterom, proponował racjonalne, odpowiadające potrzebom gości, rozwiązania, jednak na sam koniec prezentacji swoistą kontrę postawi nowy prowadzący – Juliusz Szalek. Rozglądający się za nowym autem będzie miał niezłą zagwozdkę, gdy Julek poleci mu nieco droższe auto albo zaproponuje coś z zupełnie innego segmentu. I jak tu się teraz zdecydować?

Zagubionego bohatera wspomogą więc eksperci - absolutni profesjonaliści, mechanicy zajmujący się konkretnymi markami, niekiedy specjaliści od rozpoznawania aut bitych i felernych. Z takim zapleczem gość programu z pewnością wybierze ten model, który nie tylko przypadnie mu do gustu, ale i spełni jego wszystkie oczekiwania!


Seria 15 - lista odcinków:

Odcinek 225: Praktyczny hatchback do 30 tysięcy

Odcinek 226: 60 tysięcy na SUV-a

Odcinek 227: Japończyk z LPG za 13 tysięcy

Odcinek 228: Sedany z charakterem

Odcinek 229: 21 tysięcy na rodzinne auto

Odcinek 230: Bohdan mówi: terenowy!

Odcinek 231: Auto za 5 tysięcy

Odcinek 232: Duży gość chce duży wóz

Odcinek 233: Mąż szuka auta dla żony

Odcinek 234: 15 tysięcy na auto "z kratką"

Odcinek 235: Czuwaj!

Odcinek 236: Amerykańskie samochody marzeń

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

jak się dostać do tego programu chodzi mi o warunki i opłaty z tym związane

  • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
      0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
      • zgłoś naruszenie
      edggasr

      Niespełna dwa lata temu kupiłem samochód moich marzeń...
      Na początku lipca zawitała do mnie policja i mi go zabrał niby ma przerabiane numery po badaniu okazało sie ze ma numery są przerobione i samochodu nie odzyskam

      Sprzedający policja i właściciel pojazdu któremu go ukradziono z tej samej miejscowości. Chcąc odzyskać... rozwiń

      • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
          0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
          • zgłoś naruszenie
          wolf80

          Moj brat szuka auta do 20tys.pln z silnikiem benzynowym i/lub LPG np. OPEL ASTRA H 3 lub 5drzwi hatchback. Minimalna pojemnosc skokowa silnika to 1600cm3. Jak tam do Was sie zglosic?

          • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
              0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                0
              • zgłoś naruszenie
              hagi81
              hagi81

              cześć , w odcinku zakup kontrolowany 15 pokazywaliście taki program skanujący aby dowiedzieć się jaka jest historia auta i że jest bezpłatny , mam prośbę czy możecie podać link aby można było pobrać , pozdrawiam i proszę o info :)

              • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                  0
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                  • zgłoś naruszenie
                  Pomoc | Zasady forum
                  Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
                  tvnpix