Turbo sQUADem przez Maroko seria 1

Bezdroża Sahary, góry Atlasu, mordercza walka ze zmęczeniem, słabościami własnymi i partnerów. Awarie, wypadki, konflikty i skwar lejący się z nieba. Agata Jankowska, dziennikarka i producentka TVN Turbo, w podróży quadem przez Maroko.

Marrakesz, Tanger, Casablanca. Góry, morze, pustynia. Nic dziwnego, że Maroko zachwyca przybyszy z różnych części świata. Północna Afryka urzekła także ekipę TVN Turbo. Agata Jankowska, wraz z czteroosobową ekipą, podjęła wyzwanie - pokonała quadem po marokańskich bezdrożach blisko 2 tysiące kilometrów w ciągu 10 dni! W wyprawie udział wziął również redakcyjny kolega Agaty - Michał Nędziak, który podróżował jeepem.
Obejrzyjcie przygotowania do wyprawy - treningi jazdy quadem na poligonie w podwarszawskim Kazuniu, podróż z Warszawy przez Hiszpanię do Tangeru i pierwsze starcie z czarnym lądem. Nasza bohaterka wraz z ekipą zmaga się z piaskami pustyni i 30 stopniowym upałem, pokonując codziennie od 100 do 300 km! W trudach wyprawy okazało się, że Agata – drobna blondynka, wykazała więcej woli walki niż mężczyźni uczestniczący w wyprawie. Dla wielu z nich była psychicznym wsparciem w chwilach zwątpienia.