Nowy gadżet seria 2

Najnowsze gadżety w najdziwniejszych testach. Kuba Klawiter – prawdziwy gadżetomaniak zaprasza widzów TVN Turbo do świata nietuzinkowych przedmiotów! W nowych odcinkach Kuba zaprezentuje najbardziej interesujące i zaskakujące gadżety, jakie udało mu się znaleźć na rynku.
Jaki sprzęt wybrać, gdzie kupić i jak wykorzystać jego możliwości w stu procentach? Kuba Klawiter porusza się w morzu gadżetów jak ryba w wodzie. Sprawdzi funkcjonalność i zapewnienia producentów gadżetów w bardzo niecodziennych testach. Zagra w hokeja podobno niezniszczalnymi telefonami komórkowymi i sprawdzi co to znaczy „nieźle coś zmalować” testując narzędzia malarskie. Pokaże też jakimi gadżetami można ułatwić sobie życie codzienne i wybierze się na wyprawę, gdzie będzie testował wszystko to, co może przydać się podczas survivalu.
W programie zagoszczą znani, lubiani sportowcy i gwiazdy, którzy pomogą Kubie w ocenie gadżetów. Będzie zabawnie i poważnie, śmiesznie i strasznie… i na pewno będzie dużo gadżetów do zweryfikowania!
Seria 2 - lista odcinków:
Redakcja dziękuje za pomoc w realizacji programu:
Pozostałe wiadomości