Jazda polska czyli jak przetrwać na polskich drogach seria 11

Jazda polska czyli jak przetrwać na polskich drogach - seria 11
Jazda polska czyli jak przetrwać na polskich drogach - seria 11

Każdy użytkownik dróg świetnie wie, jak wygląda jazda polska. Kuba Bielak pokazuje, jak wyglądać ona powinna, znajduje odpowiedzi na pytania nurtujące zmotoryzowanych oraz zagląda za kulisy działań firm, z którymi kierowcy mają do czynienia na co dzień.

W najnowszych odcinkach programu przedstawione zostaną rzeczywiste koszty wypadków samochodowych. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, ile każdego z podatników kosztuje byle kolizja, damy Wam odpowiedź, która może skuteczniej wpłynąć na przestrzeganie przepisów drogowych niż fotoradary ministra Rostowskiego.

Tym, do których nie przemawiają argumenty finansowe, polecamy praktyczny kurs bezpiecznej jazdy Kuby Bielaka. Dzięki jego poradom nie tylko zwiększą się szanse uniknięcia wypadków, ale także wzrośnie świadomość kierowców odnośnie tego, jak z niebezpiecznej sytuacji należy się ratować tak, aby zminimalizować szkody i nie zagrozić innym uczestnikom ruchu.

O tym, że na drodze nie jesteśmy sami będziemy jesienią często przypominać. Przedstawimy m.in. nowe sposoby porozumiewania się między kierowcami. Już nie mruganie światłami, coraz rzadziej radia CB, więc czego używają Polacy do przekazywania sobie informacji w czasie jazdy? Dowiecie się jesienią z „Jazdy polskiej”.

Seria 11 (jesień 2013) - lista odcinków:

Odcinek 1: Ile kosztują nas wypadki?

Odcinek 2: Znaj swoje prawa - nie daj się ubezpieczycielowi!

Odcinek 3: Bądź poinformowany na drodze!

Odcinek 4: Światło to bezpieczeństwo

Odcinek 5: Fotoradary bez tajemnic

Odcinek 6: Autostradowa kultura

Odcinek 7: Zjeżdżaj uprzywilejowanym!

Odcinek 8: Zimówki obowiązkowe?

Odcinek 9: Spotkanie ze służbami

Odcinek 10: Mądre pakowanie

Zobacz opis i listę odcinków poprzedniej serii

podziel się:

Pozostałe wiadomości