Powrót do listy

Garaż leni

Garaż leni

Trzej najlepsi przyjaciele ścigają się by upolować motoryzacyjne okazje. Nie chodzi tu o cacka z salonów samochodowych, ale o klasyczne wraki do odnowienia. 'Flipping' – to ich sposób na zarabianie, który polega na zakupie samochodu, renowacji i szybkiej odsprzedaży dla zysku.

Na całej planecie tysiące klasycznych samochodów leży porzuconych przez swoich właścicieli. Są dla nich po prostu bezwartościowe. Czy przyjaciele, Tom, Tim i Jonny znajdą je jako pierwsi i przywrócą im dawną świetność?

W nowej serii panowie ze Stamford, w hrabstwie Lincolnshire biorą udział w wyścigu na poszukiwanie i kupowanie zapomnianych klasycznych samochodów. W swojej siedzibie, garażu 'Roadhouse Retros', nasi eksperci używając każdego dostępnego im narzędzia komunikacji internetowej, przeszukują planetę w poszukiwaniu rzadkich, cennych i unikalnych maszyn. Wraki te, nazywane przez nich "barn finds", czyli rarytasami wyszperanymi w szopie u rolnika, są największymi nagrodami w świecie polowań na samochody. Ich wartość na lokalnym rynku jest bliska zeru, ale po renowacji potencjalne zyski są naprawdę duże.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix