Ekstremalni seria 1

Nowy program o sportach ekstremalnych w TVN Turbo i nowy duet prowadzących! Dwoje młodych ludzi – dziennikarka, psycholog i amatorka sportu – Karolina Jakubik oraz znany z programu „Ale Urwał!” b-boy – Łukasz „Zajcew” Zarębski. Prowadzący i wybrani podczas castingów uczestnicy na własnej skórze wypróbują trudne, widowiskowe, często wręcz hardcorowe i niecodzienne zadania ekstremalne.
Choć program ma charakter reality show, to nie jest to tylko rejestracja mniej lub bardziej udanych ekstremalnych wyczynów. Uczestnicy będą przecież ze sobą rywalizować! Przed nimi takie zadania jak spacer po zawieszonej na wysokości linie, wspinaczka po pionowej ścianie, nurkowanie w basenie umieszczonym w gigantycznym silosie. To tylko niektóre z karkołomnych niespodzianek, które czekają na naszych śmiałków. Czego możemy się spodziewać? Gęsiej skórki, ale i wielu, delikatnie mówiąc, dziwnych sytuacji…
Ekstremalni to dwa ważne etapy. Po pierwsze - eliminacje, na które mógł się stawić każdy odważny. Ostatecznie wzięła w nich udział niemal trzydziestka skrzętnie wyselekcjonowanych chętnych. Po tej rozgrywce została dziesiątka finalistów. Najbardziej wytrwali staną teraz przeciwko sobie i w tzw. fazie pucharowej zmierzą się ze swoimi słabościami, strachem i innymi zawodnikami.
Pozostałe wiadomości