Automaniak seria 11

Oni nie boją się żadnego motoryzacyjnego tematu! Auta nie mają przed nimi tajemnic, a ich testy samochodów są najlepsze w Polsce. Ekipa „Automaniaka” już nie może doczekać się jesieni! Marcin Prokop, Ben Collins, Rafał Jemielita, Patryk Mikiciuk i Jarosław Maznas jak nikt wiedzą, czym wypada i czym warto jeździć. Specjalnie dla widzów „Automaniaka” testują najnowsze modele aut, nie boją się najgroźniejszych tras i silników, których moc niejednego kierowcę może przerazić.
W najnowszych odcinkach nie zabraknie nietypowych testów. Coś dla siebie znajdą na pewno fani kabrioletów - ten rodzaj aut zostanie wzięty pod lupę. Sprawdzimy nie tylko, jak głośno jest w samochodzie bez dachu przy naprawdę dużych prędkościach, ale przetestujemy jego możliwości przy naprawdę niskich temperaturach!
Ekipa programu zmierzy się także ze stereotypami dotyczącymi różnych filozofii tworzenia aut i wreszcie znajdzie odpowiedź na pytanie: japońskie, amerykańskie czy europejskie? Wszystko to okraszone gośćmi, których miłość do aut może być dla Was zaskoczeniem! Najnowszych odcinków „Automaniaka” nie możecie przegapić!
Seria 11 (jesień 2013) - lista odcinków: