Automaniak seria 10

Automaniak - sezon 10, odcinek 1
Automaniak - sezon 10, odcinek 1

Niekonwencjonalne podejście do samochodów, ogromna dawka humoru oraz kompetentne recenzje nowych modeli, a do tego Ben Collins w roli współprowadzącego program - zapraszamy pasjonatów czterech kółek!

„Automaniak” to program, w którym pasja łączy się z profesjonalizmem i poczuciem humoru! Nasze testy samochodów, ciekawostki motoryzacyjne oraz informacje o najnowszych modelach są zawsze rzetelne, ale nigdy nudne!

Program poprowadzą dobrze znani nam dziennikarze motoryzacyjni: Rafał Jemielita, Jarosław Maznas i Patryk Mikiciuk oraz, od zeszłego sezonu, nasz etatowy tester – Ben Collins, były Stig z "Top Gear". Panowie sprawdzą jakość i sprawność najnowszych modeli samochodów. Porównają auta tej samej klasy, za te same pieniądze oraz przetestują niespotykane na polskich drogach najdroższe, najszybsze, najbardziej luksusowe auta świata. Do studia powróci też Marcin Prokop, wielki (dosłownie i w przenośni) fan motoryzacji.

Nie zapomnimy także o przeszłości i modelach historycznych, a także o samochodach dostępnych dla kieszeni przeciętnego Kowalskiego. Poruszone zostaną tematy ciekawe i bliskie wszystkim fanom motoryzacji. Tematyczna formuła programu, niekonwencjonalne podejście do testowania samochodów okraszone odpowiednią dawką humoru zapewnią wspaniałą rozrywkę wszystkim automaniakom.

Seria 10 - lista odcinków:

Odcinek 1: Auta za pół miliona złotych na polskich drogach!

Odcinek 2: Kurs zimowej jazdy

Odcinek 3: Poznaj swój raj!

Odcinek 4: Stare, ale jare!

Odcinek 5: Nowości gruntownie przetestowane!

Odcinek 6: Polska motoryzacja wiecznie żywa!

Odcinek 7: Stara czy nowa generacja?

Odcinek 8: Camaro, FF, Quattroporte, Range...

Odcinek 9: Ale kino!

Odcinek 10: W stylu retro

Odcinek 11: Tylko dla emeryta?

podziel się:

Pozostałe wiadomości