Zobacz jak powstawał spot TVN Turbo na wiosnę 2017!

Spot TVN Turbo - wiosna 2017 - making of
Kilkadziesiąt godzin na planie i około pięćdziesięciu osób zaangażowanych w projekt - w takich warunkach powstawał spot zapowiadający wiosenną ramówkę TVN Turbo. Możecie go oglądać na antenie od piątku 10 lutego od 18:00, a już 26 lutego ruszają premierowe odcinki kontynuacji i nowe programy stacji!

W filmie promującym nasze wiosenne propozycje zagrali dobrze znani z anteny TVN Turbo Kuba Klawiter ("Nowy gadżet"), Adam Klimek ("Samochód marzeń: kup i zrób"), Patryk Mikiciuk ("Automaniak"), Adam Kornacki ("Zakup kontrolowany") oraz Rafał i Grzegorz Collinsowie ("Odjazdowe bryki braci Collins"). Oprócz nich udział wzięli liczni kaskaderzy i cheerleaderki, dzięki czemu w spocie wyreżyserowanym przez Jakuba Barygę i Macieja Kłobuckiego nie brakuje dynamiki.

Nieposiadający prawa jazdy na motocykl Kuba Klawiter skacze na crossówce przez płonącą obręcz, Adam Klimek burzy ścianę warsztatu, z którego odjeżdża Patryk Mikiciuk, mijając się z braćmi Collins jadącymi na dwóch kołach, którzy... urywają drzwi Adamowi Kornackiemu - tak w skrócie prezentuje się scenariusz spotu. Nie zabrakło w nim także ciekawych motoryzacyjnych akcentów i poczucia humoru.

Spot TVN Turbo - wiosna 2017 - z planu
Spot TVN Turbo - wiosna 2017
Spot TVN Turbo - wiosna 2017
Spot TVN Turbo - wiosna 2017
Spot TVN Turbo - wiosna 2017
+44
Zobacz galerię

Spot TVN Turbo - wiosna 2017 - z planu

W DRUGIEJ POŁOWIE LUTEGO NA WWW.TVNTURBO.PL ZAPREZENTUJEMY PEŁNĄ OFERTĘ STACJI NA WIOSNĘ 2017!

WIOSNA 2017 W TVN TURBO - PIERWSZE INFORMACJE >

GWIAZDY TVN TURBO NA KONFERENCJI RAMÓWKOWEJ >

ZOBACZ SPOT RAMÓWKOWY NA WIOSNĘ 2017 >

podziel się:

Pozostałe wiadomości