"Zakup kontrolowany za granicą" od grudnia w MotorTrend

Zakup kontrolowany za granicą
Zakup kontrolowany za granicą
Jak wyglądają realia kupowania używanych samochodów na europejskich rynkach? Jakie przeszkody można napotkać po drodze i jak sobie z nimi radzić? Czy poza granicami Polski zawsze można liczyć na pomoc rodaka prowadzącego tam interesy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym programie Adama Kornackiego "Zakup kontrolowany za granicą", w którym pomagamy widzom wrócić na kołach do kraju wymarzonym autem.

Pierwsze odcinki programu obejrzycie już w grudniu w strefie MotorTrend na player.pl, w której premierowe emisje potrwają przez całą zimę. Pełną serię wyemitujemy w TVN Turbo wiosną 2020.

Oprócz doskonale znanych z polskiej edycji "Zakupu kontrolowanego" elementów programu, w którym doradzamy, na co zwracać uwagę przy kupowaniu samochodu, w "Zakupie kontrolowanym za granicą" odsłonimy nieco "kuchni" pracy redakcji sztandarowej produkcji TVN Turbo, pokazując, jak wygląda organizacja takiego wyjazdu, w jaki sposób weryfikujemy stan oglądanych aut i jak załatwić niezbędne formalności przy sprowadzaniu pojazdu.

Zakup kontrolowany za granicą
Zakup kontrolowany za granicą

Zagraniczna edycja kultowego programu Adama Kornackiego, w którym od blisko 15 lat eksplorujemy bardzo ważny z polskiego punktu widzenia temat aut używanych, to kolejna po "MotorTrend Best Driver's Car 2019" koprodukcja TVN Turbo i MotorTrend zapowiedziana podczas startu tej wyjątkowej strefy motoryzacyjnej na polskim rynku.

Zakup kontrolowany za granicą
Zakup kontrolowany za granicą

WIĘCEJ O MOTORTREND >

Zakup kontrolowany za granicą
Zakup kontrolowany za granicą
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?