"Zakup kontrolowany" wraca do TVN Turbo z nowymi odcinkami!

Zakup kontrolowany - seria 34
Zakup kontrolowany - seria 34
W niedzielę 4 września o 10:45 na antenie TVN Turbo zadebiutuje premierowy odcinek "Zakupu kontrolowanego". Adam Kornacki już po raz trzydziesty czwarty będzie pomagał naszym bohaterom w znalezieniu najlepszego samochodu używanego - oczywiście po wzięciu pod uwagę ich kryteriów.

Obecna sytuacja na rynku samochodów - zarówno nowych, jak i używanych - jest tak trudna, że "Zakup kontrolowany" jest potrzebny jak nigdy. Na pierwsze z wymienionych trzeba czekać (często wiele miesięcy), a ceny drugich znacząco wzrosły. Adam Kornacki wraz z ekipą muszą zatem wznieść się na wyżyny swoich możliwości, aby znaleźć satysfakcjonujące naszych bohaterów pojazdy.

W premierowym odcinku 34. serii programu pomożemy Adamowi. Planuje on kupić SUV-a średniej wielkości i zależy mu na tym, aby auto miało niewielki przebieg oraz było wyposażone w napęd na cztery koła. Na realizację tego celu nasz bohater może przeznaczyć około 230 tysięcy złotych.

Zakup kontrolowany - seria 34, odcinek 1

Zakup kontrolowany - seria 34, odcinek 1

W kolejnych odcinkach Adam Kornacki pokaże między innymi auta z warszawskiego i krakowskiego rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości programu oraz widzów, pojawi się więcej odcinków z popularnymi „mieszczuchami” w różnych przedziałach cenowych. W innym odcinku pojawią się auta elektryczne, w tym najtańsze dostępne na rynku. Powiemy też o rządowym dofinansowaniu do tego typu samochodów oraz o tym, jak je otrzymać. Nie zabraknie też dużych emocji – Adam razem z jednym z bohaterów przetestuje cztery sedany, których łączna moc to niemal 2000 koni mechanicznych.

Zakup kontrolowany - seria 34, odcinek 1

PREMIERA: niedziela 4 września o 10:45

POWTÓRKI: czwartek 8 września o 18:45, piątek 9 września o 20:30, sobota 10 września o 13:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości