Wiosna 2017 w TVN Turbo: pierwsze informacje

Garaż marzeń
Garaż marzeń
Osiem polskich nowości i siedemnaście kontynuacji szykuje stacja TVN Turbo dla swoich widzów. Prezentujemy pierwsze informacje na temat programów, które zadebiutują wiosną 2017 na naszej antenie!

Od początku swego istnienia TVN Turbo stawiało na rodzime produkcje, tworzone przez ekspertów, które osadzone były w bliskiej dla widzów rzeczywistości. Siłą i tym, co wyróżnia TVN Turbo na tle konkurencji są autorskie formaty. Co sezon stacja wprowadza szereg nowości - tej wiosny przygotowaliśmy ich 8:

Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Zniszczyć, wyburzyć, zrównać z ziemią da się po prostu wszystko. W tym programie kamera będzie towarzyszyła kilku ekipom zawodowych burzycieli podczas ich codziennej, ale jednak niezwykłej pracy. „Wyburzacze” podejmą się arcytrudnych rozbiórek, zarówno małych, jak i tych ogromnych obiektów. Pokażemy jak wyburza się wielopiętrowy blok, a jakie czynności podejmuje się przy rozbiórce małego jednorodzinnego domu. To świetna okazja, by z bliska przyjrzeć się temu jak krok po kroku wygląda ta ciężka i niebezpieczna praca.

Wyburzacze
Wyburzacze

WYBURZACZE od 1 marca w środy o 22:15

Garaż to nie tylko schronienie dla samochodu, ale też męska jaskinia ociekająca testosteronem. Każdy facet marzy o takim miejscu. Azylu, w którym trzymałby różne zdobycze, niekoniecznie pasujące do mieszkania… Gdzie mógłby spotykać się z kumplami i pogadać przy piwie. Niestety nasze garaże z reguły są zagracone i wszystko na marzeniach się kończy. Takie problemy pomoże rozwiązać architekt - Krzysztof Miruć.

Garaż marzeń
Garaż marzeń

GARAŻ MARZEŃ od 4 marca w soboty o 11:30

Bohaterami nowego cyklu będą pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi.To miejsce, przez które codziennie przewija się tłum klientów i w którym każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Poznamy Bartka z Grodziska Mazowieckiego – właściciela jednoosobowej firmy sprowadzającej na zamówienie samochody z Niemiec i Holandii. Odwiedzimy z nim firmy handlujące samochodami za naszą zachodnią granicą. Pokażemy, jak przebiega proces poszukiwania samochodów,kwestie transportu oraz negocjacje z klientem, a także sprawdzimy, jak w branży radzą sobie Robert i „Wąski” z firmy z Pruszkowa, którzy na co dzień handlują youngtimerami sprowadzonymi głównie z Japonii i Szwajcarii.

Zawodowi handlarze
Zawodowi handlarze

ZAWODOWI HANDLARZE od 28 lutego we wtorki o 22:15

Subiektywny ranking, w którym eksperci TVN Turbo wytypują osiemdziesiąt najważniejszych modelipochodzących z lat osiemdziesiątych. Podskoki Sabriny w basenie, kolekcja obrazków z gum Turbo,Terminator kontra Robocop, a Fiat 126p królem polskich dróg - witajcie w latach osiemdziesiątych! TVN Turbo w nowej serii zabiera widzów w prawdziwy powrót do aut przeszłości.

Najlepsze samochody lat 80
Najlepsze samochody lat 80

NAJLEPSZE SAMOCHODY LAT 80. od 4 marca w soboty o 13:45

W tym dokumencie pokażemy, jak szybko ucieka świat za szybą najszybszych maszyn, jakie skonstruował i którymi jechał człowiek! Japoński pociąg Maglev, samochód Bugatti Veyron, samolot Lockheed SR-71 Blackbird - o tych i innych niezwykłych maszynach opowiedzą eksperci od techniki, motoryzacji i lotnictwa.

Najszybsze pojazdy: historia prędkości
Najszybsze pojazdy: historia prędkości

NAJSZYBSZE POJAZDY: HISTORIA PRĘDKOŚCI w niedzielę 12 marca o 10:30

Jak Polska długa i szeroka, mnożą się nietrafione inwestycje, chybione pomysły, dziwne projekty. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Większość z nich finansowanych jest z naszych portfeli. Nasi tropiciele absurdów Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski znów wyruszają na łowy. Efektem ich podróży będzie porcja nowych, wyjątkowej urody niedorzeczności rozsianych po całym kraju.

Polskie absurdy
Polskie absurdy

POLSKIE ABSURDY w maju 2017

Jacek Podemski wraz z ekipą TVN Turbo powraca do Czarnobyla. Będą świadkaminowego etapu w historii tego miejsca. Trzydzieści lat po katastrofalnym w skutkach wybuchureaktora, teren wokół elektrowni postanowiono szczelnie zabezpieczyć. Na blok numer 4 nasuwanajest nowa konstrukcja zabezpieczająca, która odizoluje istniejący sarkofag i na kolejne sto lat zabezpieczy znajdujące się w środku paliwo jądrowe. W dokumencie pokażemy też historię budowy starego sarkofagu i porozmawiamy z ludźmi, którzy byli za nią odpowiedzialni.

Powrót do Czarnobyla
Powrót do Czarnobyla

POWRÓT DO CZARNOBYLA w niedzielę 19 marca o 10:30

Jedna z ekip hitu „Megatransporty” podjęła się niezwykle trudnego zadania - mają przetransportować reaktor w ekstremalnie trudnych warunkach. W litewskim porcie Kłajpeda na transport czeka kolosalny ładunek - mierzący 50 metrów i ważący 200 ton reaktor. Ma być przewieziony na Białoruś do oddalonej o 1000 km elektrowni pod Grodnem. Przez 8 dni dwóch kierowców „Makuwa” i Mirek, wspieranych przez cały sztab ludzi: szefa firmy Kazimierza, pilota Damiana oraz Tomka i Wojtka z obsługi technicznej, będzie walczyć, by bezpiecznie przewieźć ten gigantyczny ładunek.

Megatransporty: najcięższy ładunek
Megatransporty: najcięższy ładunek

MEGATRANSPORTY: NAJCIĘŻSZY ŁADUNEK w maju 2017

Wśród 17 kontynuacji powracają między innymi kultowe produkcje takie jak: „Automaniak”, „Samochód marzeń: kup i zrób”, „Zakup kontrolowany”, „Nowy gadżet”. Z nową porcją przygód pojawią się bracia Collins („Odjazdowe bryki braci Collins”) oraz niesztampowy duet składający się z policjanta i byłego przestępcy („Złodzieje”).

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W DRUGIEJ POŁOWIE LUTEGO NA WWW.TVNTURBO.PL!

podziel się:

Pozostałe wiadomości