Skuteczność ekipy Adama Kornackiego potwierdzona po raz kolejny!

Zakup kontrolowany - seria 28, odcinek 391
Zakup kontrolowany - seria 28, odcinek 391
Jesienna seria "Zakupu kontrolowanego" potwierdziła wysokie kompetencje ekipy TVN Turbo w zakresie umiejętności doboru właściwych egzemplarzy aut dla zgłaszających się do programu widzów. Spośród dwanaściorga gości Adama Kornackiego w 28. edycji programu aż ośmioro potwierdziło zakupem wybór dokonany na antenie.

Jesienią 2019 do grona zadowolonych posiadaczy własnych czterech kółek nabytych spośród zaprezentowanych w programie samochodów dołączyli: Marcin (Peugeot 206 CC), Kasia (Honda Civic), Sławek (Nissan Qashqai), Karol (Honda Civic) oraz Małgosia (Citroen C4). Udział w programie wpłynął też na konkretne decyzje czworga innych uczestników: Kamila (po obejrzeniu używanych dostawczaków zdecydował się na nowego Renaulta Mastera), Agaty i Bartka (po obejrzeniu mocnych i dobrze wyposażonych kombi zdecydowali się na Opla Insignię spoza oferty) oraz Piotra (uznał, że zamiast nowego Infiniti QX60 wybierze w salonie model Q50).

8 transakcji na 12 odcinków to podtrzymanie znakomitej passy zespołu przygotowującego jeden z najbardziej sztandarowych programów naszej stacji - w poprzednich czterech edycjach zakupem zakończyło się odpowiednio 8, 10, 9 i 9 odcinków, co oznacza skuteczność powyżej 73% (blisko 3/4 odcinków kończy się podpisaniem umowy).

Zakup kontrolowany - seria 28, odcinek 390
Zakup kontrolowany - seria 28, odcinek 390

Najnowsza seria programu to ogromny krok naprzód - wiosną 2020 na antenie TVN Turbo zadebiutuje "Zakup kontrolowany za granicą", w którym Adam Kornacki wraz z ekipą wyruszą na poszukiwanie wartych sprowadzenia aut poza Polskę. Odwiedzą Niemcy, Holandię, Włochy oraz USA, pomagając nie tylko przy wyborze interesujących egzemplarzy, ale tez przy załatwianiu formalności. Pierwsze PREMIEROWE ODCINKI programu są już dostępne w kolekcji MotorTrend w player.pl.

Zakup kontrolowany za granicą
Zakup kontrolowany za granicą
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!