Rekordowa passa TVN Turbo podtrzymana w październiku!

Spot TVN Turbo - jesień 2017
Spot TVN Turbo - jesień 2017
W październiku 2017 TVN Turbo osiągnęło wynik 1,04% w docelowej grupie komercyjnej 16-49 (w grupie 4+ 0,58%), niemal wyrównując osiągnięty miesiąc wcześniej historyczny rekord oglądalności kanału (wrzesień 2017: 1,05% w docelowej grupie komercyjnej i 0,59% w grupie 4+). W porównaniu z analogicznym okresem rok temu oglądalność stacji w kluczowej grupie docelowej 16-49 wzrosła o 13,04%, a w grupie ogólnej 4+ o 3,57%.

Wśród najchętniej oglądanych programów znalazły się jesienne nowości: „99 godzin” i „Ciężarówką przez Stany”. Z dużym zainteresowaniem widzowie obejrzeli także nowe odcinki naszych najświeższych kontynuacji takich jak: "Wyburzacze" (seria 2), „Złodzieje” (seria 2), „Megatransporty” (seria 3) czy „Wojny samochodowe” (seria 4). Swoich wiernych fanów wciąż mają obecne na antenie od lat programy: „Automaniak” (seria 19), „Nowy gadżet” (seria 9), "Absurdy drogowe" (seria 7) czy „Samochód marzeń: kup i zrób” (seria 12). Wszystkie wspomniane tytuły to autorskie formaty TVN Turbo, nieemitowane wcześniej na innych antenach.

Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy pracują na sukces TVN Turbo. To cały zespół zdolnych ludzi, którzy swoimi działaniami buduje silną pozycję tego kanału na rynku – powiedział Przemysław Kwiatkowski, szef TVN Turbo.

Takie wyniki niesamowicie cieszą, ale i motywują do dalszej pracy. Dziękujemy widzom za to, że tak chętnie wybierają nasze propozycje i przypominamy, że sezon premierowy w TVN Turbo jeszcze się nie skończył. 22 listopada na naszą antenę wracają „Debeściaki” czyli Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk. 15 listopada pokażemy dokument „Polscy wynalazcy”, a 28 listopada „Najgłupsi polscy złodzieje”- dodała Agnieszka Hołowińska, zastępca szefa TVN Turbo.

Polscy wynalazcy

podziel się:

Pozostałe wiadomości