Rajd Nadwiślański bez Wiślaka!

Załoga TVN Turbo przed Rajdem Nadwiślańskim
Załoga TVN Turbo przed Rajdem Nadwiślańskim
Łukasz Byśkiniewicz, reprezentujący rajdową załogę TVN Turbo, podczas zbliżającego się Rajdu Nadwiślańskiego po raz pierwszy na odcinkach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski nie pojawi się z Maciejem Wisławskim. Niestety w wyniku wypadku na Rajdzie Wisły pilot doznał kontuzji. Lekarze stwierdzili, że kontuzja nie jest poważna, ale jazda samochodem rajdowym nie jest możliwa. Na prawy fotel Peugeota 208 R2 Byśkiniewicza wsiądzie Tomasz Borko.

Łukasz Byśkiniewicz:

Maciek będzie z nami na Rajdzie Nadwiślańskim, ale niestety nie wystartujemy razem. Po kilku konsultacjach lekarskich okazało się, że wypadek na Rajdzie Wisły miał jednek wpływ na zdrowie mojego pilota. Uraz jest niegroźny. Aby Maciek szybko wrócił do pełnej sprawności lekarze zabronili wsiadania do auta rajdowego. Wielka szkoda, ale zdrowie jest ważniejsze od punktów. Oczywiście trzymam kciuki za rehabilitację. Maćka zastąpi Tomasz Borko. Nowego Peugeota 208 R2 udało się szybko wybudować za co bardzo dziękujemy mechanikom Foltyn Motorsport. Nasz start jest możliwy dzięki firmom: NOVOL, Saint Gobain, www.za10groszy.pl. Wsparcie medialne zapewniają kanały TVN.

Tomasz Borko:

Bardzo się cieszę, że dostałem możliwość zastąpienia na prawym fotelu legendę polskich rajdów Macieja Wisławskiego. Jest to z pewnością duże wyzwanie, tym bardziej, że Łukasz od początku swojej kariery wraz z Maćkiem tworzył załogę. Nowy dla mnie rajd, nowy kierowca, nowe auto i nowe doświadczenie. Maćkowi, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że godnie go zastąpię.

podziel się:

Pozostałe wiadomości