Profi Auto Show 2015

Profi Auto Show 2015
Profi Auto Show 2015

W majowy weekend (23 i 24 maja 2015) centrum Katowic wypełni się fanami motoryzacji i przedstawicielami tej branży. Podczas XII edycji targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show swoje stoiska zaprezentują najwięksi polscy i światowi producenci z sektora automotive. Specjaliści będą mogli także wziąć udział w szeregu szkoleń, pokazów na żywo oraz w zawodach dla mechaników i pracowników sklepów motoryzacyjnych. Atrakcje, przygotowane dla szerokiej grupy fanów motoryzacji to natomiast m.in. koncerty, zawody tuningowe, wybory najpiękniejszej hostessy targów, prezentacje stylowych pojazdów czy unikalne zawody motocross przy dźwiękach rockowej muzyki – ProfiAuto FMX & Music Show.

W XII edycji targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, która odbędzie się 23 i 24 maja 2015 roku w Katowicach, udział weźmie ponad 140 wystawców, m.in. producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów i wyposażenia warsztatów. Ich stoiska wypełnią większą część powierzchni nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Poza terenami MCK, impreza toczyć się będzie także na placu honorowym przed kultowym Spodkiem oraz w samym Spodku. Na placu honorowym przez dwa dni będą trwać m.in. koncerty, zawody tuningowe, pokazy stuntu motocyklowego, prezentacje samochodów pokazowych i car audio. Znajdzie się tam także miejsce dla strefy „Bezpiecznie na drodze” stworzonej przy współpracy z Policją, obejmującej m.in. symulator dachowania, symulatory jazdy, miasteczko ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód oraz kurs pomocy przedmedycznej.

W sobotni wieczór Spodek stanie się natomiast areną rywalizacji dla jednych z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników FMX, którzy zmierzą się ze sobą w ramach towarzyszącej targom imprezy ProfiAuto FMX & Music Show. Na liście startowej znaleźli się m.in. Artur Puzio z Polski, Tobias Finck z Niemiec, Ilkka Salo z Finlandii, Zdenek Fusek z Czech oraz Ales Rozman ze Słowenii. Ich starcie będzie miało status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a atmosferę podgrzeją dźwięki ostrej, rockowej muzyki w wykonaniu zespołów Yuma oraz Acid Drinkers. Podczas imprezy będzie można obejrzeć ewolucje wykonywane na maszynach takich jak m.in. Kawasaki KXF 450 4t, Suzuki RM 250 2t czy Yamaha YZ 250 2t.

ProfiAuto Show to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz największych polskich wydarzeń motoryzacyjnych. Jej plan każdorazowo opracowywany jest z myślą o pasjonatach motoryzacji i przedstawicielach branży: mechanikach, producentach, właścicielach sklepów oraz hurtowni motoryzacyjnych. W 2014 roku wzięło w niej udział ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających.

Bilety na ProfiAuto Show oraz ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim:

http://bit.ly/1833jyv oraz http://bit.ly/1NzCanz

Więcej informacji na temat targów znaleźć można na stronie www.profiautoshow.pl

O ProfiAuto:

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 150 hurtowni i sklepów, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, PitStopów ProfiAuto oraz Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych. ProfiAuto jest również sponsorem Waldemara Kluzy, mistrza (2011) oraz podwójnego wicemistrza (2012 i 2014) w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog, oraz www.facebook.com/profiauto

podziel się:

Pozostałe wiadomości