Pierwsze wspólne produkcje TVN Turbo i MotorTrend

MotorTrend - Best Driver's Car 2019
MotorTrend - Best Driver's Car 2019
2 października w serwisie player.pl zadebiutowała strefa motoryzacyjna MotorTrend - bogata i stale rozszerzana kolekcja najciekawszych polskich i zagranicznych programów motoryzacyjnych, ze znacznym udziałem ulubionych tytułów motomaniaków doskonale znanych z anteny TVN Turbo. W ramach współpracy z jednym z największych producentów motoryzacyjnych treści wideo na świecie TVN Turbo realizuje już pierwsze polsko-amerykańskie koprodukcje - efekty ujrzycie na naszej antenie jeszcze tej jesieni!

Pierwszym wspólnym projektem jest "MotorTrend Best Driver's Car 2019" - ekskluzywna relacja Patryka Mikiciuka z corocznych wyborów samochodu, który spośród najgorętszych 12 rynkowych premier daje najwięcej przyjemności i radości z jazdy kierowcy. To prestiżowe wydarzenie, dotychczas niedostępne dla dziennikarzy spoza USA, zyskało w roku 2019 jeszcze wyższą rangę - aby uczynić wybór ciekawszym, do projektu testowania i recenzowania aut marzeń zaproszono specjalistów z Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Areną zmagań był jak co roku kultowy tor Laguna Seca, z charakterystycznym arcytrudnym fragmentem nie bez powodu zwanym "Korkociągiem".

Oprócz oceniania aut z najwyższej półki nasz redakcyjny kolega, doskonale znany z praktycznego testowania samochodów w "Automaniaku" czy "Debeściakach", otrzymał też szansę wzięcia udziału w jedynym w swoim rodzaju Grand Prix - jako jeden z pięciu wybrańców stanął na starcie u boku legendarnego kierowcy wyścigowego i testowego Randy'ego Pobsta i miał okazję spróbować swoich sił w bezpośrednim torowym pojedynku z doświadczonymi amerykańskimi, brytyjskimi i niemieckimi specjalistami od sportów motorowych.

MotorTrend - Best Driver's Car 2019
MotorTrend - Best Driver's Car 2019

O tym, jak Patryk Mikiciuk poradził sobie w niezwykle wyrównanej, reprezentującej wysoki poziom stawce oraz jakie motoryzacyjne niespodzianki czekały go na miejscu, przekonacie się oglądając specjalny polski odcinek "MotorTrend Best Driver's Car 2019", który wyemitujemy w niedzielę 27 października o 18:00!

MotorTrend - Best Driver's Car 2019
MotorTrend - Best Driver's Car 2019

Kolejną wspólną produkcją MotorTrend i TVN Turbo będzie nowa seria "Zakupu kontrolowanego" realizowana w całości poza granicami Polski - ekipa Adama Kornackiego z sukcesami pomagająca znaleźć widzom wymarzony samochód na trudnym polskim rynku aut używanych wyruszy w świat, by pomóc tym, którzy chcą samodzielnie sprowadzić pojazd z zagranicy, na własne oczy oceniając egzemplarz, którego kupno rozważają. Emisja w TVN Turbo planowana jest na wiosnę 2020.

Zakup kontrolowany - seria 28, odcinek 383
Zakup kontrolowany - seria 28, odcinek 383

Oba wspomniane programy pojawią się też w strefie MotorTrend na Player.pl.

WIĘCEJ O MOTORTREND >

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?