Pełna moc - najszybszy weekend

Pełna moc - najszybszy weekend
Pełna moc - najszybszy weekend
P - jak październik, P - jak prędkość, P - jak pełna moc! Weekend 17-18 października w TVN Turbo stoi pod znakiem naprawdę wysokich prędkości! Spędź z nami najszybsze dwa dni tej jesieni!

Rozpoczynamy w sobotę o 13:00 - Adam Kornacki i Krzysztof Róg pomogą w "Zakupie kontrolowanym" potężnego benzynowego V6 lub V8! O 17:00 do akcji wkracza Grzegorz Duda, który w programie "101 napraw" pokaże, jak zamontować sportowy dolot, kolektor oraz hamulce! Zaraz potem - o 17:30 - "Będzie pan zadowolony", a w nim kolejne charakterne auto: Mazda MX-5!

Najszybszą niedzielę rozpoczynamy o 11:00: naszym priorytetem jest, aby silnik Alfy Romeo GTV osiągnął pełną moc, a zadba o to Adam Klimek, gospodarz programu "Samochód marzeń: kup i zrób". O 11:45 na antenę wjadą najnowsze hot-hatche z literką "R" oraz... tylnonapędowy Ford Mustang - tak robi to "Automaniak"! Na 13:00 zapraszamy tych, którzy szukają prędkości w autach sprzed lat - w "Legendach motoryzacji" torowy test Volkswagena Golfa GTI, Peugeota 205 GTI oraz Hondy CRX! Do zabawy włączy się także Kuba Klawiter - w programie "Nowy gadżet" o 13:30 pobawi się on dronem latającym 100 km/h i zdalnie sterowanym samochodem, któremu niestraszne Audi RS6! Szybko będzie również w garażowym warsztacie Wojtka Nekandy-Trepki: spalinowa moto-deska, napędzany rowerami tor wyścigowy i zdalnie sterowany samolot, które możecie wykonać sami, pojawią się w programie "Jak z niczego zrobić coś" o 14:00. Swoją cegiełkę dorzuci też ekipa "Uwaga! Pirat" - o 16:30 nadamy specjalny odcinek, którego tematem będzie niebezpieczna prędkość.

P - jak październik, P - jak prędkość, P - jak pełna moc! Spędź ten weekend z TVN Turbo!

podziel się:

Pozostałe wiadomości