Odwiedź strefę TVN Turbo na targach Poznań Motor Show 2022!

Poznań Motor Show - TVN Turbo
Poznań Motor Show - TVN Turbo
Po dwuletniej przerwie wracają doskonale znane fanom motoryzacji targi Poznań Motor Show, a razem z nimi strefa TVN Turbo. Odwiedźcie nas i spotkajcie się z bohaterami swoich ulubionych programów!

W dniach 8-10 kwietnia ekipa TVN Turbo będzie gościć na targach Poznań Motor Show. Na naszym stoisku (w hali numer 5) będziecie mogli spotkać się z bohaterami doskonale wam znanych z naszej ramówki programów. Na miejscu będą prowadzący “Automaniaka”, czyli Adam Kornacki (reprezentujący również “Zakup kontrolowany”), Łukasz Bąk i Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda (“Duda kontra Szafrański”, “101 gadżetów motoryzacyjnych”), Przemek Szafrański (“Duda kontra Szafrański”, “Wojny samochodowe”), Adam Klimek (“Samochód marzeń Adama Klimka”, “Naprawy nie do naprawy”), Paweł Miszta (“Wojny samochodowe”) oraz Robert Michalski (“Zawodowi handlarze”).

Na stoisku TVN Turbo będzie też Łukasz Byśkiniewicz, który w piątek 8 kwietnia zaprezentuje skład zespołu, samochód, nowe barwy oraz plan startów w rajdowym sezonie 2022. Nad całością wydarzenia będzie czuwał dziennikarz Krystian Plato. Na miejscu znajdą się też rozpoznawalne auta z programów TVN Turbo (Chevy Pick Up, Cobra, Ford Mustang 73' i VW T2 z silnikiem Porsche), nowa rajdówka Łukasza Byśkiniewicza oraz Ferrari 599 Patryka Mikiciuka ("Ferrari w cenie Skody"). Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w licznych konkursach z nagrodami przygotowanych przez stację oraz zrobić zdjęcia - zarówno z wymienionymi prowadzącymi i dziennikarzami, jak i w fotobudce obrandowanej programem “Ciężarówką przez Stany”.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ (PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA):

10:00-12:00: otwarcie strefy, zapowiedzi prowadzącego, konkurs

12:00-13:00: Łukasz Byśkiniewicz, TVN Turbo Rally Team, konkurs

13:00-14:00: Grzegorz Duda, Przemek Szafrański, Adam Klimek, konkurs

15:00-16:00: Adam Kornacki, Łukasz Bąk, Patryk Mikiciuk, konkurs

16:00-17:00: Paweł Miszta, Robert Michalski, konkurs

18:00: Zamknięcie strefy

TVN Turbo na Poznań Motor Show 2022 - transmisje live
TVN Turbo na Poznań Motor Show 2022 - transmisje live

Tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo w sobotę o 12:00, 13:00 i 15:00 na naszym kanale na YouTube. Relacje z wydarzenia pojawią się również na Facebooku i Instagramie.

Więcej informacji na temat Poznań Motor Show i biletów na stronie organizatora.

podziel się:

Pozostałe wiadomości