Nowa broń TVN Turbo Rally Teamu!

TVN Turbo Rally Team - Motor Show Poznań 2018
TVN Turbo Rally Team - Motor Show Poznań 2018
Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski podczas Poznań Motor Show zaprezentowali swój pachnący jeszcze nowością samochód, którym rywalizować będą na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2018. Załoga TVN Turbo przedstawiła Hyundaia i20 R5 New Generation. Oznacza to, że Byśkiniewicz i Wisławski przesiadają się do najmocniejszej klasy i walczyć będą o najwyższe lokaty w klasyfikacji generalnej mistrzostw. Zaprezentowany Hyundai i20 R5 z numerem nadwozia 047 został zbudowany w siedzibie Hyundai Motorsport w Alzenau pod Frankfuretem w Niemczech.

Łukasz Byśkiniewicz:

To chyba jeden z najszczęśliwszych momentów w mojej rajdowej karierze. Jeszcze to do mnie nie dociera, ale to prawda. Dzięki zaangażowaniu wspaniałych ludzi doceniających to co robimy i przede wszystkim nam ufającym, mogę wykonać kolejny ogromny krok w mojej rajdowej karierze. Dołączamy do elitarnego grona zespołów dysponujących najlepszym możliwym sprzętem w mistrzostwach krajowych. Wreszcie będę się ścigał autem 4x4 i to w topowej specyfikacji. Zdecydowaliśmy się na Hyundaia i20 R5, który jest nowością na polskich oesach. Samochód nie tylko wygląda bardzo bojowo, ale skrywa także wiele ciekawych rozwiązań. Jeszcze nie sprawdziłem co potrafi. Jedynie przejechałem się kawałek po parkingu pod siedzibą Hyundai Motorsport, ale jestem pewny, że będę miał wiele frajdy z jazdy. Oczywiście nie mogę doczekać się pierwszych zaplanowanych testów oraz pierwszego rajdu. Ten wielki rajdowy projekt nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie naszych Partnerów. Nowy samochód możemy zaprezentować dzięki zaangażowaniu producenta kominków Kratki.pl, NOVOL, I Planet Radom, TEKOM Technologia, MODESTO, Michelin Polska, Hyundai Polska oraz macierzystej TVN Turbo zapewniającej patronat medialny.

Maciej Wisławski:

Jestem niezmiernie szczęśliwy i pełen podziwu dla Łukasza, że udało się przygotować tak topowy samochód jakim jest Hyundai i20 R5. Ten samochód to potwierdzenie mojego motto, że największe sukcesy jeszcze przede mną. Jak siedem lat temu rozpoczynałem rajdową przygodę z Łukaszem to nie sądziłem, że aż tak daleko to zajdzie, że teraz wsiadamy do topowego, tak profesjonalnego auta. A jednak życie zweryfikowało słuszność mojej tezy, że największe sukcesy jeszcze przede mną!

TVN Turbo Rally Team - Motor Show Poznań 2018
TVN Turbo Rally Team - Motor Show Poznań 2018
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!