Kwietniowe nowości w TVN Turbo

Naprawy nie do naprawy - seria 1
Naprawy nie do naprawy - seria 1
Nowy sezon programowy TVN Turbo rozkwitnie w pełni już w kwietniu! Z początkiem nowego miesiąca TVN Turbo przygotowało dla swoich fanów wiele ciekawych propozycji. W pierwszą niedzielę kwietnia, rozpocznie się drugie starcie naszych ekspertów w programie „Duda kontra Szafrański”. W czwartkowe wieczory do ramówki powraca Dawid Andres, który zabierze Was w kolejną odsłonę podróży „Ciężarówką przez Stany”. Począwszy od niedzieli 17 kwietnia, na ekranach telewizorów zagości Adam Klimek z całkowicie nowym formatem „Naprawy nie do naprawy”. A z okazji Świąt, w Poniedziałek Wielkanocny będziecie mieli wyjątkową okazję, aby zobaczyć nowy odcinek „Kolekcjonera”!

Duda kontra Szafrański

Premiera: niedziela 3 kwietnia o 13:15

Jesienią na antenie zadebiutował program „Duda kontra Szafrański”, który odniósł duży sukces. Czas na drugie stracie! Grzegorz i Przemek będą budować auta, o których marzyli w dzieciństwie. Inspirację będą stanowiły lata 80., a przede wszystkim plakaty, które wisiały w ich młodzieżowych pokojach. Po długich poszukiwaniach, w końcu znajdują samochody, które będą przerabiać. Pasja, wiedza i nieszablonowe rozwiązania: tego możecie spodziewać się w kolejnym sezonie. Kto zwycięży? O tym jak zawsze zadecyduje głosowanie widzów.

Duda kontra Szafrański - seria 2

Duda kontra Szafrański - seria 2

Ciężarówką przez Stany

Premiera: czwartek 7 kwietnia o 22:20

Kolejny program, który będziecie mogli śledzić już w kwietniu to „Ciężarówką przez Stany” z Dawidem Andresem w roli głównej. Kierowca kontynuuje podróż po Stanach Zjednoczonych. Odwiedził 49 kontynentalnych stanów i przebył legendarną Route 66, aby tym razem pokazać mroźną zimę oraz najbardziej śnieżne rejony Ameryki. Razem z Dawidem dotrzemy do Gór Skalistych w Colorado, najwyżej położonej drogi w USA. Następnie zwiedzimy okolice parku Yellowstone, stanów Wyoming, Montana i Idaho, a także zawędrujemy na Mt Rainier (4200 m n.p.m.). Odwiedzimy Góry Skaliste w Kanadzie, Edmonton, Winnipeg, aż dotrzemy do samej Minnesoty. Nie zważając na przeciwności i ekstremalne warunki, Dawid nie wymięka i ciężarówką odkrywa odległy świat, poza utartymi szlakami turystycznymi.

Ciężarówką przez Stany - seria 5
Ciężarówką przez Stany - seria 5

Naprawy nie do naprawy

Premiera: niedziela 17 kwietnia o godz. 09:55

Jedną z wiosennych nowości są „Naprawy nie do naprawy”, które poprowadzi jeden z najbardziej znanych mechaników – Adam Klimek. Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam w nowej produkcji.

Naprawy nie do naprawy - seria 1
Naprawy nie do naprawy - seria 1

Kolekcjoner

Premiera odcinka specjalnego: poniedziałek 18 kwietnia o 22:20

Joseph zmienia profil swojej kolekcji. Stracił zainteresowanie kupowaniem kolejnych supersamochodów, za to postanowił mieć w garażu jak najwięcej klasyków. Niektóre supersamochody będą niestety musiały opuścić jego garaż, ale za to pojawi się kilka wspaniałych klasycznych perełek. Ponadto Joseph w dalszym ciągu ma duży wpływ na swoje poznańskie otoczenie i organizuje ciekawe wydarzenia dla znajomych i followersów. W drugim sezonie jeszcze głębiej zajrzymy z kamerą w świat kolekcjonerów samochodów i producentów najwspanialszych na świecie aut.

Kolekcjoner - seria 2
Kolekcjoner - seria 2
podziel się:

Pozostałe wiadomości