Jesień 2022 w TVN Turbo. Sprawdźcie nasze propozycje!

Kubańska klasyka Patryka Mikiciuka - seria 1
Kubańska klasyka Patryka Mikiciuka - seria 1
TVN Turbo to najpopularniejszy i najchętniej oglądany kanał telewizyjny w Polsce skierowany do męskiej części widowni. Fundamentem kanału są programy o tematyce motoryzacyjnej. Rankingi samochodów, pojedynki na stworzenie najlepszego auta czy przewodniki dotyczące kupna własnych czterech kółek to specjalność tej stacji. W ofercie kanału można znaleźć także programy o największych katastrofach, rozmaitych gadżetach czy nowych technologiach. Prowadzącymi są znakomici eksperci, którzy dzielą się z widzami specjalistyczną wiedzą okraszoną sporą dawką humoru.

Na jesień TVN Turbo przygotowało dwa nowe programy. Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że jest takie jedno miejsce na Ziemi, w którym słowo „motoryzacja” nabiera zupełnie innego znaczenia. To właśnie tam pojechał prawdziwy pasjonat samochodów Patryk Mikiciuk. W swoim programie „Kubańska klasyka Patryka Mikiciuka” pokaże historie wyjątkowych kubańskich aut i ich właścicieli. Będzie nie tylko o amerykańskich klasykach, modyfikowanych „maluchach” czy samochodach-frankensteinach. Widzowie będą mieli także szansę poznać unikatową karaibską kulturę.

Kubańska klasyka Patryka Mikiciuka - seria 1
Kubańska klasyka Patryka Mikiciuka - seria 1

PREMIERA: niedziela 2 października o 16:25

„Najlepsze samochody wszech czasów” to kolejna nowość w ofercie kanału. Jeśli macie ochotę na wyjątkowy, subiektywny ranking samochodów, które stały się symbolami popkultury, ta propozycja jest właśnie dla Was. W programie znani fani motoryzacji omówią auta z całego świata, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. Dziennikarze, eksperci i popularni youtuberzy zaprezentują zaskakujące opinie i nieznane dotąd historie o motoryzacyjnych legendach. To będzie prawdziwa uczta dla każdego, kto kocha samochody!

Najlepsze samochody wszech czasów - seria 1
Najlepsze samochody wszech czasów - seria 1

PREMIERA: niedziela 25 września o 9:30

W TVN Turbo rywalizacja jest na porządku dziennym. Jesienią przyjdzie czas na trzeci sezon programu „Duda kontra Szafrański”, który cieszy się wśród widzów niezwykłą popularnością. Tym razem dojdzie do starcia samochodów, które spełniają następujące warunki: muszą być niemieckie, kultowe i tylnonapędowe. Będzie to nie lada pojedynek! Decyzję o tym, kto wygra tę batalię, jak zwykle podejmą widzowie.

PREMIERA: niedziela 2 października o 13:30

Duda kontra Szafrański - seria 3
Duda kontra Szafrański - seria 3

To nie wszystkie propozycje dla amatorów rozgrywek! Jesienią na antenie kanału zagości nowy sezon „Wojen samochodowych”. Przemek Szafrański i Paweł Miszta po raz kolejny staną do biznesowej rywalizacji. Zadaniem prowadzących jest kupić, wyremontować i sprzedać dowolne auto tak, by jak najwięcej na nim zarobić. Każdy z nich ma ten sam budżet i wolną rękę w kwestii jego rozdysponowania. W czternastej serii programu pojawi się największa w historii programu rozpiętość budżetów – różnica będzie wynosić aż 143 000 zł! Jak zwykle, nie zabraknie też ciekawostek motoryzacyjnych i nieprzewidzianych przeszkód.

PREMIERA: niedziela 4 września o 11:45

Wojny samochodowe - seria 14
Wojny samochodowe - seria 14

Jesienią przyjdzie też pora na zakupy. W nowej serii „Zakupu kontrolowanego” Adam Kornacki postara się sprostać kolejnym nietypowym wymaganiom bohaterów programu. Prowadzący pokaże między innymi auta z warszawskiego i krakowskiego rynku. Nie zabraknie też samochodów elektrycznych w różnych wersjach.

PREMIERA: niedziela 4 września o 10:45

Zakup kontrolowany - seria 34
Zakup kontrolowany - seria 34

Na antenę powrócą również „Zawodowi handlarze”. W dwunastej serii programu po raz kolejny odsłonimy kulisy pracy w komisach samochodowych i udowodnimy, że są tacy handlarze, z którymi warto współpracować. W dwunastej serii programu Robert wyruszy do znajomego, który pomoże mu spełnić motoryzacyjne marzenie. Zobaczycie też jak radzi sobie Jacek, który od lat zajmuje się sprzedażą samochodów sprowadzanych ze Szwajcarii. Tym razem na tapecie pojawi się BMW serii 1. „Zawodowi Handlarze” pokażą również co słychać w Łodzi, gdzie motoryzacyjne życie się nie zatrzymuje.

PREMIERA: wtorek 6 września o 22:20

Zawodowi handlarze - seria 12
Zawodowi handlarze - seria 12

Kiedy psuje ci się auto i w warsztacie słyszysz: „nic z tym nie zrobimy”, „to usterka nie do naprawienia”, tu może pomóc tylko Adam Klimek. Jeden z najbardziej znanych mechaników w Polsce wraca z drugim sezonem programu „Naprawy nie do naprawy”, w którym stara się znaleźć rozwiązania w najbardziej problematycznych przypadkach.

PREMIERA: niedziela 25 września o 10:00

Naprawy nie do naprawy - seria 2
Naprawy nie do naprawy - seria 2

Jeśli samochód popsuje ci się w zupełnie niespodziewanym i nieodpowiednim momencie, z pomocą przyjdą „Mobilni mechanicy”. W czwartym sezonie programu trzy ekipy specjalistów zmierzą się z usterkami, które wystąpiły w drodze na ważny egzamin czy w trakcie holowania zepsutego samochodu. Dla tych mechaników nie ma rzeczy niemożliwych!

PREMIERA: środa 7 września o 22:20

Mobilni mechanicy - seria 4
Mobilni mechanicy - seria 4

TVN Turbo to nie tylko motoryzacja. Jesienią kanał pokaże drugą serię programu „Największe polskie katastrofy”. Twórcy opowiedzą w nim o najtragiczniejszym wypadku w powojennej historii polskiej kolei czy o „powodzi tysiąclecia”.

PREMIERA: czwartek 15 września o 22:20

Największe polskie katastrofy - seria 2
Największe polskie katastrofy - seria 2

W nowej ofercie programowej znajdą się też propozycje dla gadżeciarzy. Zapaśnik i zawodnik MMA Borys Mańkowski w drugim sezonie programu „Borys kontra gadżety” zaprezentuje drobiazgi na każdą kieszeń, które mogą ułatwić codzienne życie, a także przedmioty dla osób lubiących ekstremalne zabawy.

PREMIERA: niedziela 4 września o 16:45

Borys kontra gadżety - seria 2
Borys kontra gadżety - seria 2

Grzegorz Duda skupi się na innowacjach w świecie motoryzacji. W szóstym sezonie „101 gadżetów motoryzacyjnych zademonstruje między innymi ręcznik do osuszania samochodu, bezpiecznik wielokrotnego użytku oraz antykradzieżową ramkę tablicy rejestracyjnej.

PREMIERA: niedziela 4 września o 14:15

101 gadżetów motoryzacyjnych - seria 6
101 gadżetów motoryzacyjnych - seria 6

Stałym i niezmiennym elementem ramówki jest też jedyny w polskiej telewizji codzienny, motoryzacyjny program o charakterze informacyjnym – „Raport Turbo”. Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski dostarczają widzom codzienną porcję najświeższych wiadomości ze świata motoryzacji. Zawsze na bieżąco jest też Łukasz Sychowicz, który przygotowuje dla widzów przegląd informacji ze świata nowych technologii. W nowym sezonie „Raportu technologicznego” nie zabraknie wielu ciekawostek i naukowych odkryć!

podziel się:

Pozostałe wiadomości