Jesień 2016 w TVN Turbo: pierwsze informacje

Debeściaki
Debeściaki
Źródło: Bartosz Krupa
Na wspólnej konferencji prasowej wszystkich kanałów grupy TVN, odbywającej się dziś w Warszawie, nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd TVN Turbo - stację reprezentowali: Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk, Kuba Bielak, Grzegorz Duda i Kuba Klawiter. Na najbliższy sezon przygotowaliśmy aż dziewięć polskich nowości oraz piętnaście kontynuacji.
Debeściaki
Debeściaki
Źródło: Bartosz Krupa

Postanowiliśmy zderzyć ze sobą opinie dwóch motoryzacyjnych dziennikarzy i zobaczyć, co z tego wyniknie. Czy uda im się znaleźć porozumienie i wspólny punkt zaczepienia? To będzie prawdziwe starcie tytanów! Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki w nowym programie dokonają oceny najlepszych ich zdaniem samochodów w danych kategoriach.

Ich wybory będą bardzo różne i bardzo subiektywne. Pokażą najlepsze auta z Francji, Niemiec czy Japonii. Pojawią się hot hatche i limuzyny, pojazdy o wartości od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Będą samochody współczesne, te wyciągnięte prosto z salonu i prawdziwe legendy. Dwójka prowadzących podda je serii testów, żeby wybrać jednego zwycięzcę. Dowiemy się, czy auta z przeszłości wciąż mogą cieszyć i zaskakiwać kierowcę, a nowoczesna motoryzacja daje jeszcze frajdę z jazdy.

DEBEŚCIAKI - planowana premiera w niedzielę 4 września o 15:45

Czy wiecie, że każdego dnia do sieci trafia aż 85 tysięcy amatorskich filmików? Jedni pokazują w nich swoje wyjątkowe umiejętności i chwalą się swoimi niespotykanymi talentami, w innych ludzka głupota wygrywa pojedynek z rozsądkiem. Wyczyny, które można znaleźć w Internecie, z jednej strony bawią do łez, z drugiej przerażają.Tylko w tym programie zbadamy i rozłożymy na czynniki pierwsze najciekawsze sytuacje przedstawione w materiałach nagranych przez widzów. Odpowiedzi na pytanie „Jak to się stało?”, że się nie udało, poszuka Filip Chajzer. Na własnej skórze spróbuje on tych wszystkich szalonych rzeczy oraz wyjaśni naukowo przyczynę porażki lub sukcesu.

Jak to się stało
Jak to się stało

JAK TO SIĘ STAŁO? - planowana premiera w środę 31 sierpnia o 22:45

Wymiary przekraczające normę, skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie - witamy w świecie megatransporterów! Dziś transport lądowy jest w stanie dostarczyć niemal każdy ładunek - na drogach możemy spotkać ciężarówki przewożące praktycznie wszystko: od niebezpiecznych substancji przez wielotonowe, niewymiarowe konstrukcje aż po całe domy.

Megatransporty
Megatransporty

Ta ciężka praca wiąże się z wielodniową rozłąką z rodziną, długimi trasami, presją czasu, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością za przewożony towar. W programie „Megatransporty” pokażemy od kulis polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek i przewożą ponadgabarytowe ładunki. Zobaczymy, jak nasi bohaterowie zmagają się z nietypowym ekwipunkiem, niebezpiecznymi trasami i wymagającymi klientami.

MEGATRANSPORTY - planowana premiera w czwartek 1 września o 22:15

Czas na motoryzacyjną rewolucję! Nasz ekspert, konsultant i doradca techniczny Łukasz Ryś wyruszy, by pomóc punktom naprawy pojazdów, które mają problemy. Bez owijania w bawełnę wyda swoją opinię o serwisie i mechanikach, wyjaśni właścicielom, co robią źle i dlaczego biznes się nie kręci. Da wskazówki, jak skutecznie rozwiązać problemy oraz zadba o zaopatrzenie warsztatów w niezbędne narzędzia. Krótko mówiąc, Łukasz i jego ekipa zrobią wszystko, żeby stworzyć miejsce przyjazne dla klientów i przede wszystkim ich samochodów!

Projekt warsztat
Projekt warsztat

PROJEKT WARSZTAT - planowana premiera w sobotę 3 września o 18:15

Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi.

Wszystko, co naj
Wszystko, co naj

WSZYSTKO, CO NAJ... - planowana premiera w niedzielę 4 września o 17:45

Kuba Bielak zdecydował się na "Wypad z kraju" - jego cel to przygotowanie turboprzewodnika dla zmotoryzowanych i ciekawych świata. Odwiedzi: Serbię, Albanię, Bułgarię, Azerbejdżan, Armenię i Gruzję. Sprawdzi, w jakim państwie można wylądować na 15 dni w areszcie za posiadanie antyradaru, gdzie za jazdę po alkoholu trzeba zapłacić średnią miesięczną pensję oraz dokąd wybrać się, gdy chcemy znaleźć atrakcyjnego oldtimera w dobrej cenie. Po drodze skorzysta też z wielu lokalnych atrakcji. W nowej serii nie zabraknie opowieści o nietypowych przepisach drogowych i oryginalnych zwyczajach kierowców, a wszystko to w niezwykle egzotycznej scenerii.

Wypad z kraju 2
Wypad z kraju 2

WYPAD Z KRAJU - planowana premiera w sobotę 3 września o 13:45

Zakup pierwszego samochodu to spełnienie marzeń dla każdego młodego kierowcy. Przy podejmowaniu tak ważnej decyzji, często nie dostrzega on usterek, korozji zżerającej karoserię czy przyszłych wydatków związanych z użytkowaniem pojazdu. Z pomocą przychodzi Adam Kornacki - doradzi, jakie auto będzie najlepsze dla świeżo upieczonych rodziców, aktywnego singla czy młodej osoby rozkręcającej swój pierwszy biznes. Jaki samochód sprawdzi się najlepiej przy danym stylu życia? Młody kierowca musi wziąć pod uwagę wiele czynników – cenę, bezpieczeństwo czy funkcjonalność.

Zakup kontrolowany: pierwszy samochód
Zakup kontrolowany: pierwszy samochód

ZAKUP KONTROLOWANY: PIERWSZY SAMOCHÓD - w niedzielę 2 października o 15:45

Każdy z nas marzy o bezwypadkowym aucie, z niskim przebiegiem i po „starszej pani, co tylko w niedzielę do kościoła jeździła”. Niestety, rzeczywistość jest brutalna i za każdą okazją kryją się kłopoty. W „Bezwypadkowej okazji” opowiemy o tym, jak w przydomowych warsztatach handlarzy powstają „prawdziwe okazje”. Nasi eksperci, m. in. Adam Klimek i Krzysztof Róg, pokażą losy wymarzonego, używanego auta. Od momentu zakupu powypadkowego egzemplarza, przez wszelkie naprawy umożliwiające ukrycie jego przeszłości, aż po dostosowanie wyposażenia do wymagań nowego klienta i końcową sprzedaż. Zdemaskujemy metody handlarzy oszustów, którzy nie tylko przekręcają liczniki, ale także podrabiają dokumenty i historię samochodu czy składają auto z kilku egzemplarzy, idealnie tuszując powypadkową przeszłość i jednocześnie narażając klienta na niebezpieczeństwo.

Bezwypadkowa okazja
Bezwypadkowa okazja

BEZWYPADKOWA OKAZJA - planowana premiera jesienią 2016

Co dzieje się na polskich drogach? Bezmyślność, brawura, sytuacje na granicy ryzyka. Coraz więcej kierowców montuje w swoich samochodach wideorejestratory, które nagrywają niebezpieczne zachowania, do jakich codziennie dochodzi w całej Polsce. W nowym dokumencie „Przypadki drogowe” pokazujemy amatorskie filmiki z wykroczeniami drogowymi, które zostaną poddane wnikliwej analizie przez grono ekspertów. Nagrania z wypadków, kolizji i innych zdarzeń zarejestrowanych podczas jazdy skomentują biegli sądowi, kierowcy rajdowi, psychologowie ruchu drogowego, policjanci. W roli prowadzącego instruktor doskonalenia techniki jazdy i orędownik bezpieczeństwa drogowego – Kuba Bielak.

Przypadki drogowe
Przypadki drogowe

PRZYPADKI DROGOWE - planowana premiera jesienią 2016

Wśród 15 polskich kontynuacji w ofercie TVN Turbo na sezon jesienny znajdą się między innymi:

101 NAPRAW - od poniedziałku 5 września o 22:15

AUTOMANIAK - od niedzieli 2 października o 11:30

NOWY GADŻET - od niedzieli 18 września o 13:30

SAMOCHÓD MARZEŃ: KUP I ZRÓB - od niedzieli 2 października o 10:30

TURBO KAMERA - od wtorku 6 września o 22:15

WOJNY SAMOCHODOWE - od niedzieli 4 września o 14:00

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PEŁNEJ OFERTY TVN TURBO NA JESIEŃ 2016 OPUBLIKUJEMY W DRUGIEJ POŁOWIE SIERPNIA!

Spot z konferencji ramówkowej - jesień 2016

Spot z konferencji ramówkowej - jesień 2016

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?