Gwiazdy TVN Turbo na konferencji ramówkowej - wiosna 2017 nadchodzi!

Konferencja ramówkowa - wiosna 2017
Konferencja ramówkowa - wiosna 2017
Rafał i Grzegorz Collinsowie, Grzegorz Duda, Kuba Klawiter, Adam Klimek, Adam Kornacki i Krzysztof Miruć reprezentowali TVN Turbo na prowadzonej przez Marcina Prokopa konferencji ramówkowej kanałów TVN, która odbyła się 24 stycznia w Warszawie. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy pierwsze informacje o naszych propozycjach na wiosnę 2017!

WIOSNA 2017 W TVN TURBO - PIERWSZE INFORMACJE >

Obecność braci z Legnicy, którzy z sukcesami prowadzą warsztat w Londynie zwiastuje oczywiście kolejną serię "Odjazdowych bryk braci Collins". Swój program "101 napraw" kontynuuje też specjalista od motoryzacyjnych porad Grzegorz Duda. Po raz 23. widzowie będą mogli skorzystać z fachowej pomocy Adama Kornackiego w "Zakupie kontrolowanym", a po raz 11. ich zaniedbane klasyczne auta uratuje Adam Klimek, gospodarz programu "Samochód marzeń: kup i zrób". Męskimi gadżetami po raz 8. zajmie się w "Nowym gadżecie" niezastąpiony Kuba Klawiter, a architekt Krzysztof Miruć - nowa twarz w naszej ekipie - pokaże, jak z zagraconego pomieszczenia zrobić "Garaż marzeń".

Na wiosnę 2017 kanał TVN Turbo przygotował 8 premierowych pozycji oraz aż 17 kontynuacji znanych i lubianych programów - ich szczegółowy wykaz zaprezentujemy w drugiej połowie lutego.

Konferencja ramówkowa - wiosna 2017
Konferencja ramówkowa - wiosna 2017

WIOSNA 2017 W TVN TURBO - PIERWSZE INFORMACJE >

podziel się:

Pozostałe wiadomości