Grzegorz Duda zwycięzcą drugiej serii "Klimek kontra Duda"!

Klimek kontra Duda - seria 2 - wyniki głosowania
Głosy ponad 74 tysięcy widzów wyłoniły zwycięzcę drugiej serii programu "Klimek kontra Duda" - tym razem o remisie nie mogło być mowy. Ponad 44 tysiące wskazań padło na projekt Grzegorza Dudy: Fiata 125p w nieprodukowanej wersji coupe, z obniżoną liną dachu, gustowną kanapą i felgami według własnego pomysłu. Ponad 29 tysięcy osób wyżej oceniło konkurencyjny projekt Adama Klimka: Poloneza Analoga z japońskim napędem 4x4, przedłużoną ramą oraz zbudowaną na specjalne zamówienie paką.

Druga seria programu "Klimek kontra Duda" powstała jako kontynuacja znakomicie przyjętej przez widownię TVN Turbo pierwszej edycji programu, wyemitowanej wiosną 2019 roku. Po ciężkich zmaganiach z Mini tym razem obaj mechanicy otrzymali zadanie oparcia swojego projektu o polską motoryzację - każdy z nich otrzymał budżet w wysokości 50 tysięcy złotych i 10 tygodni na przeprowadzenie całości prac.

Po pierwszej serii zakończonej remisem 50:50 i drugiej, w której padł wynik 60:40 na korzyść Grzegorza Dudy trwają rozmowy dotyczące spodziewanej trzeciej edycji programu - zachęcamy do śledzenia strony www.tvnturbo.pl oraz naszych profili na Facebooku i Instagramie, na których z pewnością najwcześniej poinformujemy o finalnych ustaleniach.

Klimek kontra Duda - seria 2
Klimek kontra Duda - seria 2
podziel się:

Pozostałe wiadomości