Grzegorz Duda zwycięzcą czwartej serii "Klimek kontra Duda"!

Klimek kontra Duda - ogłoszenie zwycięzcy 4. serii
Klimek kontra Duda - ogłoszenie zwycięzcy 4. serii
I wszystko jasne! W czwartej serii programu, w której Adam Klimek i Grzegorz Duda budowali kampery na bazie Mercedesów Sprinterów otrzymaliśmy rekordową liczbę niemal 100 tysięcy głosów! Tym razem widzom bardziej przypadł do gustu projekt mechanika z Ryglic, na który oddano 57 845 głosów. Projekt jego rywala poparło 40 480 głosów.

Czwarta seria programu "Klimek kontra Duda" powstała jako kontynuacja znakomicie przyjętych przez widownię TVN Turbo poprzednich trzech edycji programu. W pierwszej z nich, w której panowie po autorsku przerabiali Mini Coopery, padł niespodziewany, zaskakujący dla wszystkich remis. Drugą serię, w której motyw przewodni stanowiła realizacja marzeń o polskiej motoryzacji, wygrał Grzegorz Duda, konstruując Fiata 125 p w wersji coupe, który pokonał Poloneza Analoga stosunkiem 60:40. W trzecim sezonie triumfował Adam Klimek, którego projekt hot roda pick-upa z paką wyłożoną drewnem i stylowymi dodatkami nawiązującymi do klasycznej motoryzacji z USA bardziej przypadł do gustu widzów niż replika AC Cobry autorstwa jego rywala.

W czwartym sezonie obaj mechanicy napotkali na poważne problemy - realizacja projektów musiała na jakiś czas zostać wstrzymana z powodu pandemii koronawirusa. Oba kampery udało się wreszcie zbudować do końca, a większe uznanie widzów zdobył pojazd zbudowany przez Grzegorza Dudę.

Klimek kontra Duda - seria 4, odcinek 12
Klimek kontra Duda - seria 4, odcinek 12

Czy obaj panowie zmierzą się ze sobą kolejny, piąty raz? Na razie nie możemy nic na ten temat powiedzieć, ale zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie.

podziel się:

Pozostałe wiadomości