Byśkiniewicz i Wisławski najszybsi w „ośce” na Rajdzie Barbórka!

Rajd Barbórka 2012 - Łukasz Byśkiniewicz/Maciej Wisławski na Karowej
Rajd Barbórka 2012 - Łukasz Byśkiniewicz/Maciej Wisławski na Karowej
Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski popisali się świetnym wynikiem podczas 50. Rajdu Barbórka. Załoga TVN Turbo jadąca Fordem Fiesta R2 obsługiwanym przez MSZ Racing okazała się najszybsza wśród wszystkich samochodów z napędem na jedną oś, wygrywając klasę 1 i pokonując załogi dysponujące mocniejszymi samochodami. Byśkiniewicz i Wisławski zakwalifikowali się na słynny odcinek na ulicy Karowej, gdzie również uzyskali bardzo dobry wynik: najlepszy w swojej klasie.

Łukasz Byśkiniewicz:

Lepszego zakończenia sezonu nie mogłem sobie wymarzyć. Sam jestem zaskoczony, że tak świetnie nam poszło. Podeszliśmy do rajdu bardzo spokojnie, bez niepotrzebnego ciśnienia i to dało efekty. Wygraliśmy klasę, ale zwyciężyliśmy również wśród wszystkich samochodów z napędem na jedną oś. Cieszy to tym bardziej, że wyprzedziliśmy wiele samochodów o dużo większej mocy. Przejazd ulicy Karowej na długo zostanie w mojej pamięci - to była prawdziwa „kropka nad i” po tym wspaniałym sezonie. Chciałbym podziękować Wiślakowi za przekazanie mi cennego doświadczenia, a ekipie MSZ Racing za doskonałe przygotowanie samochodu. Chciałbym podziękować naszym partnerom, którzy zaangażowali się w start na Rajdzie Barbórka. Podziękowania kieruje również do szefów kanałów grupy TVN za wsparcie medialne – serdecznie zapraszam na relacje z rajdu do programów „Raport Turbo” i „Turbo Motosport”.

Maciej Wisławski:

Genialne zakończenie sezonu. Bardzo się cieszę, że ta moja praca pilota nie idzie na marne, że Łukasz potrafi wykorzystywać moje doświadczenie - bardzo to sobie cenię w naszej współpracy. Mam ogromną satysfakcję, że moje uwagi przekładają się na płynność i czystość jazdy, a to w konsekwencji na czasy i wyniki. Jestem dumny, że Łukasz, który rozpoczął stosunkowo niedawno swoją rajdową przygodę, robi takie postępy.

Autor: TVN Turbo/fot. Łukasz Iwaniak

podziel się:

Pozostałe wiadomości