Byśki i Wiślak walczą o Mistrza!

Załoga TVN Turbo przed 49
Załoga TVN Turbo przed 49
Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski wystartują w jednym z najstarszych rajdów w naszym kraju 49. Rajdzie Dolnośląskim (17-18.10), który jest przedostatnią rundą Lotos Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga TVN Turbo, po świetnym występie na Rajdzie Nadwiślańskim, do Kotliny Kłodzkiej udaje się jako lider swojej klasy. Organizator rajdu przygotował zupełnie nowe odcinki specjalne, a część z nich rozegrana zostanie nocą. Byśki i Wiślak pokonywać je będzie dobrze znanym Renault Clio R3T.

Łukasz Byśkiniewicz

Nastawienie przed Rajdem Dolnośląskim jest bardzo pozytywne. Odnieśliśmy sukces na poprzednim rajdzie, i teraz na oesach Kotliny Kłodzkiej "trzeba oddać drugi równy skok". Wchodzimy w decydująca fazę sezonu. Rywalizacja w 2WD jest bardzo zacięta, ale staram się nie myśleć o tym, że prowadzimy w punktacji naszej klasy, tylko robić swoje: dobrze się przygotować i dać z siebie wszystko. Cieszę się, że organizator zafundował nowe odcinki specjalne. To daje mi większą szansę na walkę z zawodnikami, którzy w tym rajdzie startowali wielokrotnie. Jest nam niezmiernie miło, że tak ważnym momencie sezonu dołączył do nas nowy partner, firma DESY.

Nasza walka o tytuł Mistrza Polski nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie naszych stałych partnerów czyli firm: NOVOL oraz producenta urządzeń poprawiających osiągi kierowców RN Race Navigator. Nasza rajdowa przygoda wspierana jest również w sposób medialny przez szefów kanałów grupy TVN, za co im bardzo dziękuję. Przy okazji zapraszam do odwiedzenia naszej nowej strony www.byski.pl .

Maciej Wisławski

Bardzo dobrze, że organizator przygotował nowe trasy. Tylko jazda po nowych trasach podnosi umiejętności i rozwija wyobraźnię kierowcy. Nowe trasy dają przewagę zawodnikom, którzy jeżdżą na opis, a stawiają w gorszej sytuacji tych jeżdżących na pamięć. Na nocnych odcinkach słuchanie opisu jest jeszcze istotniejsze. Dlatego wierzę, że z Łukaszem pojedziemy dobry rajd. Nie muszę powtarzać, że najważniejsza w tym sporcie jest meta. Gdy załoga jest na mecie zawsze znajdzie się dla niej jakieś miejsce. Wszystkich kibiców zapraszam do Kotliny Kłodzkiej - trzymajcie za nas kciuki.

podziel się:

Pozostałe wiadomości