Adam Klimek zwycięzcą trzeciej serii "Klimek kontra Duda"!

Klimek kontra Duda - ogłoszenie zwycięzcy 3. serii
Otrzymaliśmy ponad 82 tysiące głosów w trzeciej serii programu "Klimek kontra Duda", której tematem były dwumiejscowe rasowe amerykańskie auta z silnikami V8. Ponad 45 tysięcy wskazań padło na zwycięski projekt Adama Klimka: hot roda pick-upa z paką wyłożoną drewnem i stylowymi dodatkami nawiązującymi do klasycznej motoryzacji z USA. Ponad 36 tysięcy osób wyżej oceniło zaproponowaną przez Grzegorza Dudę replikę AC Cobry ze sportowo zestrojonym silnikiem i karbonowym wnętrzem.

Trzecia seria programu "Klimek kontra Duda" powstała jako kontynuacja znakomicie przyjętych przez widownię TVN Turbo poprzednich dwóch edycji programu. Pierwszy pojedynek mechaników, w którym autorskim przeróbkom poddane zostały dwa Mini Coopery, zakończył się niespodziewanym, zaskakującym remisem 50:50. Drugą serię, w której motyw przewodni stanowiła realizacja marzeń o polskiej motoryzacji, wygrał Grzegorz Duda, konstruując Fiata 125 p w wersji coupe, który pokonał Poloneza Analoga stosunkiem 60:40. Trzeci, wygrany przez Adama Klimka sezon (56:44) obfitował w wiele niespodziewanych trudności - po sześciu wiosennych odcinkach został zawieszony w związku z pandemią koronawirusa, a po kilkutygodniowej przerwie został dokończony jesienią 2020.

Jeszcze na dobre nie opadł kurz po trzeciej serii, a obaj mechanicy toczą już kolejne boje - w niedzielę 25 października o 15:00 rozpoczynamy emisję CZWARTEJ SERII "Klimek kontra Duda", w której Adam Klimek i Grzegorz Duda zmierzą się z kolejnym zadaniem. Szczegóły poznacie już za niewiele ponad tydzień - oglądajcie TVN Turbo!

Klimek kontra Duda - seria 3, odcinek 10
Klimek kontra Duda - seria 3, odcinek 10

RAMÓWKA TVN TURBO - JESIEŃ 2020: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE >

podziel się:

Pozostałe wiadomości